הכלות שלי

תופרת שמלות כלה
טל גמזון 2

השמלה החלומית של טל

אי שם בחול המועד של פסח , ובין מבחן למבחן, היא הגיעה אליי . אחרי חיפוש גדול ומדידה של מגוון שמלות. "הכל יפה, אבל זה לא מה שאני רוצה, זה להתפשר". ולכן החליטה לחפש תופרת. וכך הגיע אליי.  היא סיפרה לי שמתוכננת חתונת שטח גדולה ביום שישי בערב . היה לה רעיון מאוד מאוד ספציפי לשמלה, שרק ככה היא דמיינה את עצמה מתחתנת.

אז אחרי שהבנו אחת את השנייה, בחרנו בדים, יצאנו לדרך.

הסגנון שטל רצתה  היה נקי ומודרני. שמלה חלקה ונקייה מבד נשפך ונעים. שלא מגרד ולא מציק. השמלה חייבת להיות נוחה ומתאימה לחתונת שטח.  אחד הדגשים שהיה לה מאוד חשוב זה שהשמלה תהיה מלאה בתנועה. היא ממש תיארה לי את זה בצורה מאוד ברורה ומדוייקת , איך היא רוצה שהשמלה שלה תיראה כשתרקוד. ברגע שהבנתי את זה, ישר ידעתי איזו גיזרה אני הולכת להכין לה ואיך אני הולכת לשלב בה את הבדים שנבחרו.

כל מדידה הייתה כיפית וקלילה! טל מאוד אהבה את השמלה ולא רצתה להוריד אותה במהלך המדידות. כשזה קורה, אני יודעת שהצלחתי. בחלק התחתון של החצאית הוספתי משולשים  של תחרה קלילה ומעט מנצנצת. שישבור את המראה החלק וייתן קצת גלאם. מה שעוד הוסיף לתנועתה העשירה של השמלה בריקודים.

וכך התקבלה לה השמלה החלומית של טל! היא הסכימה לתת לי את האפשרות להציע גם כל מיני רעיונות לקישוט וליטוש בחלק העליון. זה התבטא בעיטור של התחרה בגב ומעט במותן. כפתורים בעבודת יד והינומה תואמת.

היה מושלם! טל לבשה את השמלה כל האירוע, קיבלה שפע של מחמאות והרגישה הכי שמחה שיש! בדיוק כפי שחלמה