הכלות שלי

תופרת שמלות כלה
תמונה של WhatsApp‏ 2024-04-27 בשעה 22.07.22_42544a0b

השמלה הפרחונית והעדינה של דניאל

אני חייבת להגיד שזה לא חדש לי כשכלה מגיעה אליי עם חששות. למען האמת אני גם מבינה את זה. על אחת כמה וכמה כשהיא מגיעה אליי אחרי חוויה לא נעימה ממקום אחר. כמו שקרה עם דניאל. כשהיא נכנסה אליי לסטודיו בפעם הראשונה, היא הייתה מאוד סקפטית. הדבר הראשון שהיה לי חשוב , הוא לגרום לה להרגיש בבית ולתת לה חוויה מתקנת. מדדנו כל מיני שמלות שהיו אצלי בסטודיו, כדי שאבין בדיוק מה היא מחפשת. ובחרנו בדים.

אז אחרי בחירת הגזרה המדויקת והבדים, דניאל הבינה שעליה לסמוך עליי ולצאת לדרך. זה היה לה לא פשוט וביקשה לחשוב על זה. כמובן שהסכמתי. אני לא אוהבת ללחוץ על הלקוחה שלי.  שתחשוב. החלטה כזאת ראויה באמת למחשבה רבה וזה ממש בסדר מבחינתי. וכך נפרדנו לשלום .

אחרי 5 דקות, שמעתי דפיקה בדלת ודניאל ביקשה שנתחיל!

וכך יצאנו לדרך. המדידות היו מצויינות. לדניאל היה מאוד חשוב להיות שותפה בתהליך . אחרי שכבר הבינה מה היא בדיוק רוצה, וראתה שהיא יכולה להיות רגועה לגמרי, היא גם נתנה לי, את ההזדמנות להביא  את הביטוי היצירתי שלי כבעלת מקצוע וכמעצבת. מה שהביא לתוצאה מושלמת. היא שמחה לבוא לסטודיו ושמחה מאוד למדוד את השמלה כל פעם מחדש.

אז קבלו את דניאל פליק, היפייפיה המדהימה ! בשמלתה המדוייקת! שמלה קלילה ונעימה, עם מחוך מובנה שמחמיא ומכבד את הגוף . חצאית נשפכת מבד מנצנץ עדין , וחלק עליון מעותר כולו בתחרה פרחונית עדינה בעבודת יד.
לא סתם שמלת כלה זה לא רק מוצר. זה גם תהליך.