הכלות שלי

תופרת שמלות כלה
WhatsApp Image 2022-10-31 at 15.05.49 (1)

שמלת פסטיבל האהבה של עדן

נושא השמלה: שמלות מבד נשפך

עדן הגיעה אליי דרך האינסטגרם, כאשר חיפשה אחר תופרת מקצועית שמבינה בשמלות כלה. היא ידעה מראש שתלך על כיוון אחר ולא עוד סטודיו או סלון כלות רגיל. כל קונספט החתונה שלה היה של פסטיבל, והיא רצתה שמלה תואמת. שמלה שדמיינה במשך שנים והיא ידעה בדמיונה בדיוק איך היא תיראה. כבר בפגישה הראשונה נכנסתתי לראש שלה. וזה היה לה כל כך חשוב שאני אבין אותה, כדי שהחלום שלה לשמלת הכלה המושלמת יתגשם. ככה יצאנו לדרך.

היא הייתה שותפה מלאה בכל התהליך. כל מדידה הייתה מלאה באנרגיות גבוהות. היא התמסרה לתהליך התפירה האישית וסמכה עליי במאה אחוז. היא חשבה על כל פרט ופרט בשמלתה, והשאירה לידיים שלי - לבצע את העבודה. כל נוצה שנתפרה, כל אבן ששובצה, כל פרח ועלה , כל חרוז... בשמלת בגד גוף קולר נינוחה ונעימה, עם חצאית טולים נשפכת וארוכה.

והרי זו התוצאה! עדן הגשימה יחד איתי, בתפירה אישית, את שמלת הכלה המושלמת שלה! השמלה שחלמה עליה כל כך הרבה שנים. שמלה שגם לי, כמעצבת , היה חלק עם הטאץ' האישי שלי. היא כל כך אהבה את התוצאה שלא הסכימה לוותר על שמלה נוספת. שמלה שנייה שתתאים לאפטר פארטי תוסס מטרנסים!  שמלת בגד גוף סופר מיוחדת עם אלמנטים של חריזה ושיבוץ אבני סברובסקי. שמלה מתנפנפת עם שני שסעים ולב גדול באמצע.